Επιλογή προσφοράς για τη μετακίνηση μαθητών/τριών του 14ου Γυμνασίου Αθηνών στο Παρίσι -Συμμετοχή σε συνέδριο

신과함께 저승편

Τη Δευτέρα 20/11/2023,στο γραφείο της Διευθύντριας του 14ου Γυμνασίου Αθηνών,συνεδρίασε η επιτροπή ανοίγματος των προσφορών για τη μετακίνηση μαθητών/τριών και εκπαιδευτικών του 14ου Γυμνασίου Αθηνών στο Παρίσι από 26- 29 Φεβρουαρίου 2024.Συμμετοχή σε συνέδριο Download Hitomi Viewer.
Οι προσφορές ήταν οι παρακάτω:
1.Gassi holidays:740 Ευρώ
2.Synthesis:730 Ευρώ
3.@t holidays:730 Ευρώ
4.IQholidays:695 Ευρώ
5.Saronic tours:740 Ευρώ
Η επιτροπή αποτελούμενη από τη Διευύντρια,δύο συνοδούς εκπαιδευτικούς,δύο εκπροσώπους του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων και δύο μέλη του Δεκαπενταμελούς, επέλεξε ομόφωνα το τουριστικό γραφείο IQ holidays,λαμβάνοντας υπόψη τόσο το κόστος της μετακίνησης, όσο και τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των προσφερόμενων υπηρεσιών 주토피아 무료.

ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΕΠΑΓΓΕΜΑΤΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ:112474-ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΠΙΣΤΗ ΑΕΓΑ
ΓΙΑ ΤΟ IQholidays